کوچک کردن بینی

images 5

شکل صورت افراد به طور زیادی که بینی که در مرکز صورت قرار دارد وابسته است. بینی بزرگ در گذشته مقیاس زیبایی محسوب می شود ولی مشکل اغلب افراد این است که علاوه بر اندازه بزرگ بینی، شکل آن نیز دارای نقایصی است.

راه حل جراحی :

روشی سنتی و قدیمی بوده که هنوز هم رایج است ..

عمل رینوپلاستی بوده.

که این روش جراحی، پر دردسر و با زمان ریکاوری طولانی است ولی احتمال جواب گرفتن از این روش زیاد است هر چند عوارض و نارضایتی ها هم کم نیست.

راه حل های بدون جراحی :

روش های غیر جراحی  هیچ کدام بینی شما را کوچک نمی کند ولی کار مهمتری انجام می دهند. این روش ها کمک می کنند بینی شکل مناسبی بگیرد تیز تر و نازک تر شود، افتادگی آن جبران شود و قوز بینی از بین برود. از جمله مهم ترین روش های غیرجراحی شامل :

تزریق فیلر: 

این روش به طور موقت و با نتایج حدود شش ماهه شکل بینی را به حالت ایده ال در آورد ه دو طرف قوز را پر نمود تا دیگر به چشم نیاید و دیگر نقایص بینی را جبران کرد. این روش غیر جراحی با چند تزریق کوچک و ساده ممکن می شود

تزریق چربی :

این روش نیز مثل تزریق فیلر عمل می کند با این تفاوت که چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و ریسک آلرژی به همراه ندارد. هم چنین ماندگاری چربی حداقل  تا دوسال و بیشتر از فیلر بوده بیشتر است

  چربی نیز می تواند از شکم، ران و باسن گرفته شود

لیفت با نخ :

برای نوک بینی افتاده لیفت با نخ بسیار موثر است

این روش غیر جراحی کوتاه و ساده است و نتایج ان یک تا دو سال ماندگار می ماند

خاصیت لیفتینگ بینی را داشته

و دوران نقاهت نداشته

 

سوهان کشیدن یا رسپینگ:

این روش بدون بیهوشی و جراحی روی پوست بینی و روی قوز خراشی ایجاد می شود و با یک سوهان فلزی دندانه دار روی قوز بینی را سوهان می کشند و در پایان آن را با سرم شستشو می دهند.در این روش امکان اعمال تغییرات زیبایی دیگر ممکن نیست و قابلیت آن محدود است.

برای دیدن نمونه کارها وارد اینستا شوید

ثبت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان همین امروز با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *